Bohaterowie

Dercy Malik : Wariatka, śmieszek i ogólnie debil. Siostra Zayn'a Malik'a i najlepsza przyjaciółka Irene. Miła, opiekuńcza i narwana ale także ciekawska. Lubi jazdę konno i muzykę.Wampir i czarodziejka z wykształcenia wszystkich umiejętności na najwyższym stopniu jak cała rodzina królewska. ( Także z innych planet) Pochodzi z planety Bradford i jest córką króla.Zakochana bez pamięci w Louis'ie Tomlinson'ie.Irene ( Ajrin ) Lottery : Optymistycznie nastawiona do świata, nie lubi słuchać innych, woli słuchać serca. Ma przybraną rodzinę, ponieważ wychowała się w domu dziecka. Niedawno odkryła że ma moce, lecz od dawna wie, że urodziła się wampirem.Najlepsza przyjaciółka Dercy Malik. Miła, ciekawa nowych wyzwań i nie poskromiona. Uwielbia muzykę i sporty ekstremalne. Pochodzi z planety Bradford. Zakochana po uszy w Zayn'ie Malik'u. Bierze udział w nielegalnych wyścigach, a wie o tym tylko Josh.

 
 po przefarbowaniu 


Zayn Malik : Miły, zabawny, tajemniczy i opiekuńczy. Zakochany w Irene Lottery. Wampir i czarodziej, urodzony na planecie Bradford na której jest dziedzicem tronu. Nie cierpi tańczyć. Woli śpiewać i chodzić na spacery z Irene i przyjaciółmi. Ma wykształcone moce na najwyrzszy stopień w każdym żywiole.


Louis Tomlinson : Pochodzący z planety Doncaster, jest zabawny, miły, optymistycznie nastawiony do życia i jest zakochany w Dercy Malik. Jest najstarszym synem i dziedzicem królestwa jego ojca. Jest wampirem i czarodziejem, a jego moce są wykształcone na najwyrzszy poziom.


Peter Telis : Zaborczy, umie dopiąć swego jednak jest sympatyczny i ma poczucie humoru. Jest wilkołakiem, pochodzi z planety Mullingar. Jest najlepszym przyjacielem Niall'a Horan'a. Chciałby być z Irene. Posiada moce żywiołów ale w pełni wykształconą ma tylko moc metalu. Gra na gitarze elektrycznej.


Luke Hemminigs : Czarodziej specjalizujący się w dziedzinie ognia i ziemi. Najlepszy przyjaciel Dercy lecz chciałby coś więcej.  Sympatyczny chłopak pochodzący z planety Wolverhampton. Uwielbia grać na gitarze. Jest zabawny, słodki i jak to w życiu bywa jest idiotą. Przyjacielski i roześmiany.


Nate Mayer : Jest duchem i czarodziejem. Potrafi leczyć rany psychiczne jak i fizyczne. Zakochany w Agnes. Pochodzi z planety Holmes Chapel. Lubi śpiewać i tańczyć w parze. Miły z poczuciem humoru. 


Josh Shane : Anioł Stróż na najwyższym stopniu. Jest obecnie singlem. Lubi jeździć na deskorolce. Świetny informatyk i mechanik. Bierze udział w nielegalnych wyścigach z Irene i zazwyczaj z nią przegrywa. Urodził się na planecie Bradford.


Agnes Goldhope : Jest hybrydą. Samotniczka nie lubi być w centrum uwagi. Nie zbyt pozytywnie nastawiona do ludzi, lecz jej wygląd świadczy co innego.Urodzona na  planecie Wolverhampton.


Barbara Martinez : Słodka, wrażliwa, dziewczyna Niall'a Horan'a. Urodzona na planecie Mullingar. Jej rodzice są dobrymi przyjaciółmi rodziny królewskiej, stąd też zna Niall'a. Jest syrenką i czarodziejem ma moce ziemi i medium ( czyli umie prze powiadać przyszłość ).Alice Goldhope : Jest hybrydą i jest zła ale towarzyska. Ukrywa swoja złą stronę by więcej ludzi zwieść. Jest siostrą Agnes. Podkochuje się w Louis'ie. Pochodzi z Wolverhampton. I jest wrogiem rodzin królewskich w galaktyce Andromedy.


Harry Styles : Pozytywnie rąbnięty czołem w tył głowy, dobity siekierą. Pochodzi z Holmes Chapel. Jest wampirem i czarodziejem i w dodatku księciem. jest czarującym kobieciarzem, słodki i narwany na akcje. Lubi śpiewać.


Liam Payne : Opiekuńczy, miły, cichy, mądry, ogarnięty i przede wszystkim kochany. Jest Archaniołem, potrafi leczyć innych, ma zadatki na doradce Boga. Pochodzi z Wolverhampton i jest dziedzicem tronu.


Niall Horan : Optymistyczny blondas z dziwnymi pomysłami w baniaku. Pochodzi z Mullingar gdzie jest dziedzicem tronu. Ma dziewczynę Barbarę którą bardzo kocha. Jest wampirem i czarodziejem i jak w każdej rodzinie królewskiej ma moce rozwinięte na najwyrzszy stopień.

Ashton Irwin : Taki jeden idiota oorzechowych oczkach z dołeczkami i ślicznym uśmiechu. Zna się na samochodach, a także umie co nie co. Niech nie zwiedzie was ta słodka buźka tego blondyna, nie jest malutką owieczką... Uwielbia pewne widoki, zboczuszek wampir.


Calum Hood: Ciemnowłosy miły dla "wybranych", zabawny, może lekko chamski chłopak. Zna się na broni lepiej niż ktokolwiek inny. Lubi grać w gry tak samo jak większość brygady. Razem z Mikey'm uwielbiają spać jak długo się tylko da. Dobra nie ukrywajmy jest idiotą i gra na gitarze. Jest czarodziejem... To niezłe nadużycie słowa czarodziej ale przynajmniej chłopak się stara.
Michael Clifford: Kolorowłosy, zabawny i śmiejący się z życia komputerowiec. Właściwie to haker... Leniwy, wiecznie głodny i zawsze przygotowany na wszystko, kolejny idiota. Nie lubi naturalnego koloru swoich włosów które są blond.Jest hybrydą, chociaż nie taką do końca zwyczajnie zwyczajną... Posiada takrze moce żywiołów choć nie jest w jakikolwiek związany z czarodziejami.Chociaż kto wie... (Kocham to zdjęcie niżej *-*)


Arturo Braga: Przebiegły gangster. Ma 40 lat.

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz